🔥✅A je to za námi! 10. ročník, alias Pilsen Busking Fest 2023 už dva dny není, ale doufáme, že si zážitky z něj uchováte stejně jako my co nejdéle 😉 Máme z toho skvělý pocit a všem, kteří se do něj zapojili, jak ze strany umělců, dobrovolníků, zvukařů, koordinátorů, stánkařů a dalších lidí dobré vůle, MOC DĚKUJEME!❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥

✨Budeme moc rádi když nám napíšete do komentů top 3 věci co se vám nejvíce líbilo (a nemusí to být jenom vystupující umělci) Pokud se vám naopak něco nelíbilo, pošlete nám to emailem, protože takové komenty samozřejmě mažeme, ať to tu máme jen krásně sluníčkové!

I když většina z vás už dále nedočte, sluší se to velké DÍKY trochu rozepsat mezi jednotlivé skupiny…

🌞Stejně jako vloni děkujeme tomu či té nahoru (kdo a proč tam je tu raději nebudeme rozebírat), který/-á nám připravil/-a 4 dny téměř bez deště či větru a zajistil/-a tak všem vystupujcím i návštěvníkům parádní základ pro všechna vystoupení!

🪗Děkujeme moc všem buskerům, muzikantům, artistům a umělcům, kteří vás i nás celý festival bavili, kouzlili úsměvy, roztančili nohy a doufáme, že za to všechno byli spravedlivě odměněni do svých klobouků Jste prostě úžasní a doufám, že se do Plzně budete rádi vracet!

🎷Thank you very much to all buskers, musicians, artists and bands who entertained us throughout the festival, made many smiles, dancing people and we hope, that your shows was properly awarded in to you hats You are awesome and we hope you will be back soon!

🎩Moc děkujeme všem dobrovolníkům jak na zónách, v infostánku, v zázemí a na dalších potřebných místech. Těm, kteří investovali svůj čas a často i nervovou soustavu do práce na našem festu. Odvedli ste jí skvěle a jsme opravdu šťastní, že se naše buskingová rodinka rozrůstá

💰Moc děkujeme všem návštěvníkům, kteří podpořili buskery nejenom potleskem, ale i spravedlivou (ideálně papírovou) odměnou a přispěli tak k tomu, že můžeme s tímto konceptem pokračovat a nemusíme nikde stavět ploty a vybírat vstupné Je nám jasné, že v době vysoké inflace a energetické krize opravdu není jednoduché najít něco navíc a podpořit kulturu, která je kolem vás víceméně “zadara”, takže velký respekt!

🕬Moc děkujeme i našim úžasným zvukařům, technikům a bedňákům bez kterých by program nešlapal jak má! I když jim občas trošku zatápíme tím, jak chceme prostě všechny nazvučit, aby byli dobře slyšet. Ale to už je takové naše specifikum a ano, není to ten “pravý busking”. Je to Pilsen Busking Fest prostě!

🙏Děkujeme moc samozřejmě i všem partnerům a institucím, kteří nám letos primárně ve formě grantů pomohli k tomu, aby náš fest vypadal, hrál a svítil jak on sám potřebuje! Díky Městu Plzeň, Ministerstvu kultury, Plzeňskému kraji, MO3, Nadaci 700 let města Plzně, BioLife plasma centru a Vodárně Plzeň. Díky moc Proseo Media, Image Pro, Energy Adventure, Picnic Punx, Pilsen live, Víkendu otevřených ateliérů, Místním Borcům, Plzeňské Drbně a Plzeňským kapelám!

🙌A pokud by vám festival přirostl k srdci ještě trochu více a chtěli byste se zapojit či jej podpořit třeba finančně, napište nám na info@buskingfest.cz, kde domluvíme jak výši daru, tak případnou roli v naší pbf crew:)) Či, naše sbírka na Doniu stále probíhá: https://www.donio.cz/podporujipilsenbuskingfest

Tak a teď začne pro nás ta “nejzábavnější část” související s organizací festivalu, na kterou naváže výzva v podobě zajištění rozpočtu pro ročník, který otevře další desetiletku! Pokud v tom budeme úspěšní, Pilsen Busking Fest 2024 bude!

Opatrujte se, přejeme všem hodně štěstí, lásky, pohody a pamatujte, že mír, umění a láska zvítězí!! Tým PBF 2023 😍🤘