PILSEN BUSKING FEST 2018

3.-6.10.2018

Seznam umělců:

Maywa (Peru)

Dmitry Maloletov (Rusko)

DORJ (Izrael)

Eddy Allen (UK)

Emperor X (USA)

Funkasin Street Band (Itálie)

Chanson Trottoir (Francie)

JonZ (Izrael)

Justin 3 (Litva)

Jyoti Supernaturel (Francie)

Laura Guarch (Španělsko)

Little Testa (Španělsko)

Logy on fire (Irsko)

Mr Qwirk (Nový Zéland)

Richard Filby (UK)

Seis Cuerdas (Argentina/USA)

Soldiers crew (Maďarsko)

Sunflowers (Portugalsko)

Till Sunday Pirate (Portugalsko)

20 minutes

Adam Morkus

Ane Bjerkan (Norsko)

Balkan Party Band

Baloňák

Beatbox Battle

Caine-Mi (znc)

Candentis Fireshow

Daima Dancers

Démophobia (znc)

Dílna Rekords

Divadlo Maebh

DJ Dirty

DJ DORJ (Izrael)

DJ Elien

DJ Emperor X (USA)

DJ Poeta

DJ Sunday Pirate (Portugalsko)

Džangobells

Faith is more

Feel The Universe Circus Company

Flaškinet

Golda soloworx (znc) 

Graffity jam

Jakub Kořínek, Katka Misíková + hosté

Jean Žulius & Nazgul

Keramická dílna

Malování na obličej

Nazdar Bazar

Nigunatica

Nonsens

Ocho Rios

Povídkářky

Sacra Circus

Salsa tančírna

Seine (Slovinsko)

Seventh Passion

Shaak Attack

Slamoderátor Švéd

Street Art zóna

Švédovackoviny

Tanečnice Lucie

Terez Wrau

Výstavy fotografií

Yedhaki:Nautika

Zdeňka Svobodová – výklad karet

Ziggy McNeill (Nový Zéland)

Zoe Hayter

Živá Velryba (kreativní zóna)

PILSEN BUSKING FEST 2017

20.-23.9.2017

Seznam umělců:

Blaze (Austrálie)

Forest (Izrael)

Galiro (Itálie)

Gus Ring (Švédsko)

I Wish I Was Fish (Švédsko)

Infidelix (Německo)

Jyoti Supernatural (Francie)

Light Chilli (Itálie)

Marcos Masetti (Itálie)

Maurizio Presidente (Francie)

Mayberian Sanskullots (Maďarsko)

Mirka Miškechová (Slovensko)

Mirror Crew (Makedonie)

Ottone Pesante (itálie)

Plucieogniem (Polsko)

Puto Production (Německo)

Raoul Gomiero (Itálie)

Riccardo Preda – Drumz ‘n’ Basez (Itálie)

Santiago Cordoba (Argentina)

Surprise Effect (Francie)

Sven from Sweden (Švédsko)

Thom Artway + kapela

Coming True (Taiwan)

Tokhi & Groove Army

Tram 33 (Belgie)

Ziggy McNeill (Austrálie)

AXL Memorial Beatbox Battle

Busking DJ’s stage

DJ Elien

DJ Jugoška

DJ Poeta

DJ Profesor Ikebara

Dominik Feri

DrumCircle

Emila a Jakub

Erica Russo (USA)

Falafellas DJ’s

Flaškinet

Foto výstava

Frajara Putika

Graffiti workshop

House tančírna

Chicasss Checass

Chris Ellys (Slovensko)

Jam session

Jan Nedvěd

Los Gádžos

Madebythefire

Malování na obličej

Martin Jáchym

Nazdar Bazar

NZDM Hořovice – beatbox

Pan Chimzee (Německo)

Petra Gobelová

Salsa Tančírna

Slamoderátoři

Street art zóna

Tabasker

Tam Tam Batucada

The Entropies

Úniková hra Černobyl

Villages (Německo)

Vlněna

Yatera (Polsko)

Yedhaki:Nautika

Zoe Hayter

Zvedni Zadek Zóna – open mic

Živá Velryba – Kreativní zóna

PILSEN BUSKING FEST 2016

28.9. – 1.10.2016

Seznam umělců:

Adam Project (Rakousko)

Ambares (Německo)

Andrey Vinogradov (Rusko)

Dani Dorchin (Izrael)

Frajara Putika

Georg Viktor Emmanuel (Rakousko)

Chris Ellys (Slovensko)

Ian Deadly (Anglie)

Jake Martin (Anglie)

LFNT (Izrael)

Mantega (Brazílie)

Marcos Masetti (Arg)

Mariusz Goli (Polsko)

Mars Madness (Německo)

Merricks Tusk (Anglie)

Mr. Fish (Austrálie)

Rosa Parks (Maďarsko)

Rulas Quetzal (Mexiko)

Shtuby (Izrael)

Soltanto (USA)

Surf Dads (Kanada)

Tabasker

Till Sunday Pirate (Portugalsko)

Transmongolia (Mongolsko)

Yedhaki:Nautika

20 minutes

Anatol Svahilec

Antoni Piretti TOZ (can)

Bezmezer o.p.s. – kreativní zóna

Dos Vías

Grox

Graffiti workshop

Her English Blood

Holyday

Hynek Kočí

Kaplan Bros

Kidney Trauma

Los Gádžos

Mongolský spolek – kreativní zóna

Muerta Mente

No Resistance (Španělsko)

Noisy Pots

Ohnivé Divadlo Ignis

Petr Jasinčuk a Petr Mastroiany

Portrétistka a kartářka Zdenka

Rataj show – 5 minut – Stevie Wonder

Sacra Circus

Spolek loutkářů Vozichet

Swabik feat. Rebela Yella

Sýček

Tanečnice Lucie

Tomáš J Holý

Tomáš Kůs (vyřezávání ze dřeva)

What a Vibe

Zdeňka Svobodová – výklad karet

Živá velryba (kreativní zóna)

Žongléros

PILSEN BUSKING FEST 2015

21. – 26.9. 2015

Seznam umělců:

Amplified Backdoor Creatures (Německo)

Benny Mayhem (Austrálie)

Circo Mambo (Argentina)

Dario Rossi (Itálie)

DJ Tori Baba (Izrael)

Dowis

Echo & Tito (Izrael)

Fizzt (Německo)

Flaškinet

Frajara Putika

Hella Comet (Rakousko)

Jack Sabbath (Austrálie)

Jaro Cossiga, Dozér, Konstantin Metoděj

Jon Kenzie (UK)

Ludovik Material (Slovinsko)

Master and Margarita (Srbsko)

mOck (německo)

N’Toko (Slovinsko)

Onk Lou (Rakousko)

Papito (Argentina)

Sun Tailor (Izrael)

Tabasker

Teepee

Thom Artway

Tokhi & the Groove Army

Vasilův Rubáš

Weird Owl (USA)

Yedhaki:Nautika

20 minutes

Anatol Svahilec

Anna Poubová

Duo My tři

Edoshův Kurník

Electrica Lady

Foli

Goblin

Greta

Honza Vlažný

Hynek Kočí

Infinitas

Innamorata

Janek Eret trio

Kejklíř Slávek

Klára Vytisková

Kopec Šišek

Lambda

Leny Laszová

Los Gadžos

Maebh

Martin Jáchym a Common Sense

Milli Janatková

Pája Janča a Dáma s Hranostajem

Pavel Tabásek a Partyja

Pavel Wolejník – sokolnictví

Petr Jasčinuk

Sára Škvareninová

Simona a Ludmila

Straw Hat

Street Dance

Šrája (Šmitcový kvartet)

TBeeGirls

Team Overfly

Textová dílna Slávka Janouška

The Dixie Hot Lics

Tomáš J Holý

Tribal Fusion – tanečnice a kresba portrétu

Two for Tea

Václav Engler

XXLive

Žongléros

PILSEN BUSKING FEST 2014

20. – 26.9. 2014

Seznam umělců:

Arte dela Tlampač

Braagas

Debbi Love

Der Šenster Gob

Esoasisi

Flaškinet

Frajara*Putika

Jelly Belly (Slovensko)

Kabaret Kajbar

Marek Dusil

Planety

Pokáč

Praguematique

Thom Artway

Yedhaki:Nautika

Zero Absolu (Francie)

Aneta Bendáková+Přemysl Černý

Bára Otrubová – malování na desky

Divadlo Freetime

Divadlo Maebh

DJ Microdave

Doris Windlin – malířka

Duo My tři

Falcopredonum – sokolník

Franz

Girl Therapy

Grox

Hippi Hou

Honza Vlažný

Hynek Kočí

Jan Marek

Jan Nic

Johnny Mlaticka – výstava fotek

Josef Fojta

Kejklíř Slávek

Khamoro Plznatar

Kolemjdoucí

Profesor Ikebara

Sára Škvareninová – karikatury

Simona a Ludmila

St. Johnny

Šrája

Tomáš J Holý

Tucetkulí!

Urban exploration – přednáška

Urban exploration – výstava