Pilsen Busking Fest, který se v letošním roce uskuteční v termínu 5.-8.9.2024, si je moc dobře vědom svého potenciálu. Potenciálu, který ještě rozhodně není naplno využitý a je mu jasné, že v současné sestavě hlavního týmu o pár členech bude další rozvoj velice obtížný, či spíše nemožný…

PROTO JSME SE ROZHODLI ROZMNOŽIT A MOŽNÁ ŽE HLEDÁME PRÁVĚ TEBE!

Pro celoroční práci na přípravách festivalu hledáme správce sociálních sítí, fundraisery, organizačně schopné a hlavně šikovné lidi, které chtějí pomoci náš festival posunout. Zaručujeme Ti, že při práci na festivale získáš mnoho zkušeností, užiješ si spousty zábavy a dostaví se velká porce dobrého pocitu!

Na samotný festival hledáme koordinátory programu, obsluhu infostánku a někoho, kdo nám pomůže festival postavit, zajistit logistiku v průběhu a na závěr vše elegantně „zbourat“. Napiš nám email dobrovolnik@buskingfest.cz či do zprávy na fb profilu https://www.facebook.com/PilsenBuskingFest/, pošleme Ti více informací a věříme, že najdeme něco právě pro Tebe.

PRO PRÁCI PŘÍMO NA FESTU HLEDÁME:

1) Koordinátory buskerských zón – Rád/-a věci organizuješ, time management nemáš mezi sprostými slovy a zvládneš se i domluvit anglicky?

2) Stavitele a bouráky – Baví Tě montovat či rozebírat věci? Neštítíš se fyzičtější práce, rád by si nám pomohl festival postavit a v průběhu a hlavně nakonec jej i „uklidit“.

3) Bedňáky a řidiče naší trojkolky – Rád/-a si v centru dění a během festu by jsi nám pomohl zajišťovat jeho plynulý chod?

4) Obsluhu infostánku – Rád/-a komunikuješ a umíš anglicky? (dokážeš se domluvit, žádný expert)

5) Výdejce/-kyně obědů a večeří – V našem zázemí by jsi vydával/-a jídla buskerům a umyl/-a po nich nádobí.