Po jedenácti letech našeho fungování jsme se dostali do situace, kdy pro zajištění existence a úrovně kvality festivalu potřebujeme nalézt podporovatele z řad veřejnosti. Přidáš se k nám? Spustili jsme veřejnou sbírku na portále Donio, kterou najdeš zde:

Pokud se Ti myšlenka, vize a festival samotný líbí, budeme moc rádi, když se staneš naším podporovatelem.
Festival připravujeme a pořádáme v našem volném čase. Chodíme normálně do zaměstnání a sníme o tom, že snad jednou se budeme moci naší neziskovce a zejména festivalu věnovat naplno.
Rozpočet dáváme dohromady z větší části z různých dotací a z té menší prostřednictvím sponzorských darů od firem.

Chybí nám ale příspěvek, který většina festivalů dostane od svých návštěvníků prostřednictvím vstupného. Co říkáš na to, přispět nám dopředu částkou, kterou si sám/sama vybereš?
Naším primárním cílem není okamžitý úspěch a lákání diváků na komerčně známé umělce. Takových festivalů jsou desítky a my se rozhodli jít jinou cestou.

Chceme stavět festival odspodu. Snažíme se zapojit lidi, kteří to mají podobně jako my a kromě kvalitní zábavy sdílet a předávat vize a hodnoty, které jsou podle nás pro zdraví rozvoj naší společnosti zásadní.

Doufáme, že se nám podařilo prostřednictvím slov dostatečně vyjádřit o co nám jde a čeho by si se měl/-a stát součástí. Nyní stačí se jen rozmyslet, zda nás chceš podporovat pravidelnou částkou a nebo poslat jednorázový příspěvek.