Základní informace a nabídka spolupráce na rok 2020

Pilsen Busking Fest je neziskový mezinárodní festival pouličního umění, tzv. buskingu, který je jedním z nejvíce rozvíjejících se uměleckých trendů současné doby. Během festivalu se hudebníci, akrobati, tanečníci, kouzelníci, sochaři, malíři atd. z celého světa prezentují ve veřejném prostoru přímo obyvatelům nebo návštěvníkům města Plzně. Celý festival se odehrává v centru města Plzně, v přilehlých ulicích, parcích a dokonce i v městské hromadné dopravě.

Každý z návštěvníků může dobrovolně finančně ohodnotit každé z vystoupení, které uvidí příspěvkem do klobouku. Odpadá tak otázka kde skončí mé peníze za vstupné, jelikož na Pilsen Busking Fest je VSTUP ZDARMA! Berte tak prosím ohledy na toto specifikum našeho festivalu = umělci jsou placení pouze tím, co jim hodíte do klobouku.

O nás

Jsme největší festival svého druhu v ČR. V letošním roce se uskuteční již 7. ročník a zájem veřejnosti o tento druh kultury stále narůstá.

Výborné vztahy s městem Plzeň. Od roku 2018 nás město zařadilo do seznamu nejvýznamnějších kulturních akcí v Plzni. Podařilo se nám prosadit změnu vyhlášky o pouliční produkci. Svou záštitou nás v minulosti podpořili primátor města Plzně a radní pro kulturu.

Podpora veřejnosti. V hlasování veřejnosti o bonusouvou prémii program Prazdroj lidem 2018 jsme ve velké konkurenci plzeňských projektů skončili na 2. místě.

Nekonečný potenciál rozvoje. Festival žije společně s celým městem. Programové možnosti, a tím i možnosti vaší propagace, jsou omezené jen finančními prostředky, které se nám podaří touto formou spolupráce získat. Naší snahou je nabídnout v partnerství 100% spokojenost obou stran.

Podpořily nás významné osobnosti. Pavel Liška, Lenka Filipová (Lenny) Josef Polášek (herec), Voxel (muzikant), Thom Artway (muzikant), Lenka Pavlovič (zpěvačka, herečka) a En.dru (beatboxer) a další. Každý rok se okruh ambasadorů rozrůstá.

 Co Vám nabízíme

Kreativní partnerství vymyslíme spolu originální způsob propagace, který zaujme, pobaví, poučí. Společně s festivalem bude vaše společnost viditelná po celém městě!

Získejte statut společensky odpovědné společnosti festival je neziskový. Partnerstvím přímo podpoříte kulturu v Čechách a připíšete si body k dobru.

Staňte se součástí festivalu děláme z ulic Plzně živý prostor. Vdechněte festivalu duši společně s námi! Prvky vašeho vizuálu se stanou součástí Plzně a programu.

FB: https://www.facebook.com/PilsenBuskingFest/
WWW: https://buskingfest.cz

Pokud máte zájem náš festival podpořit, neváhejte nás kontaktovat. Jsme lidé otevření a přístupní různým nápadům a netradiční spolupráci.

Na spolupráci se těší festivalový tým CONEXIS z. s.

Výzva pro partnery

Pokud se vám zalíbil náš festival, chtěli byste se stát jeho partnery a měli zájem o kreativní propagaci vaší značky, napište nám na email: info@buskingfest.cz pro více informací a věříme, že se domluvíme.

 Výzva pro zajímavé firmy a kreativní jedince

Chceme podporovat umění různých druhů a tedy i umění něco hezkého a užitečného vytvořit. Máš svojí firmu, která vyrábí zajímavé a originální výrobky? Nebo nabízí neotřelé a inovativní služby, o kterých by se mělo dozvědět více lidí? A chtěli byste dostat prostor pro vlastní prezentaci v rámci našeho festivalu?

Moc se nám líbí ekologicky smýšlející projekty, ale rádi ukážeme i výrobce strun do kytar. Pokud Tě naše nabídka zaujala, napiš na info@buskingfest.cz pro více informací a věřím, že se určitě domluvíme.

Vytvoříme vám program večírku, akce, městských slavností či festivalu na míru!

Máme zkušenosti s vytvářením dramaturgie a programu přímo na míru konkrétního večírku, akce, městských slavností či festivalů. Pokud chcete nejenom zajímavé pouliční umělce, ale i kapely, komedianty, cirkusáky, akrobaty napište nám na info@buskingfest.cz a my vám sestavíme program. Umíme si poradit s různě velikými rozpočty a díky množství kontaktů a vazeb nám nedělá problém se přizpůsobit vašim podmínkám a přáním.

Program jsme například vytvořili pro T-Mobile vánoční večírek, ZF Engineering vánoční večírek, Nákupní centrum Olympia, Festival Živá Ulice, různé městské akce v Plzni a další. Neváhejte nám napsat, věříme že se domluvíme a rozhodně to bude stát za to!