Základní informace a nabídka spolupráce na rok 2023

Pilsen Busking Fest je neziskový mezinárodní festival pouličního umění, tzv. buskingu, který je jedním z nejvíce rozvíjejících se uměleckých trendů současné doby. Během festivalu se hudebníci, cirkusáci, akrobati, tanečníci, kouzelníci, sochaři, malíři atd. z celého světa prezentují ve veřejném prostoru přímo obyvatelům nebo návštěvníkům města Plzně. Celý festival se odehrává v centru města Plzně, na Náměstí Republiky, v přilehlých ulicích, parcích a dokonce i v městské hromadné dopravě.

Návštěvníci festivalu mohou dobrovolně finančně ohodnotit každé z vystoupeních, které uvidí příspěvkem do klobouku. Na Pilsen Busking Fest je tímpádem VSTUP ZDARMA a je tak otevřený všem bez jakýchkoliv bariér. Festival tím ale přichází o jeden z hlavních zdrojů svého rozpočtu a rádi bychom nalezli firmu, která by nám prostřednictvím dárcovství či partnerství se zajištěním rozpočtu pomohla.

O nás

Jsme největší festival svého druhu v ČR. V letošním roce se uskuteční již 10. ročník, zájem veřejnosti každým rokem roste a festival navštěvují tisíce lidí.

Výborné vztahy s městem Plzeň. Od roku 2018 nás město zařadilo do seznamu nejvýznamnějších kulturních akcí v Plzni. Podařilo se nám prosadit změnu vyhlášky o pouliční produkci. Svou záštitou nás v minulosti podpořili primátor města Plzně a radní pro kulturu.

Podpora veřejnosti. V rámci průzkumu názorů obyvatel na kulturu v Plzni v roce 2023 je náš festival neoblíbenější akcí v Plzni pro věkovou kategorii od 20 do 49 let. V hlasování veřejnosti o bonusouvou prémii program Prazdroj lidem 2018 jsme ve velké konkurenci plzeňských projektů skončili na 2. místě.

Nekonečný potenciál rozvoje. Festival žije společně s celým městem. Programové možnosti, a tím i možnosti vaší propagace, jsou omezené jen finančními prostředky, které se nám podaří touto formou spolupráce získat. Naší snahou je nabídnout v partnerství 100% spokojenost obou stran.

V minulosti nás podpořily významné osobnosti. Pavel Liška, Lenka Filipová (Lenny) Josef Polášek (herec), Voxel (muzikant), Thom Artway (muzikant), Lenka Pavlovič (zpěvačka, herečka), En.dru (beatboxer) a další. Každý rok se okruh ambasadorů rozrůstá.

 Co Vám nabízíme

Kreativní partnerství.Vymyslíme spolu originální způsob propagace, který zaujme, pobaví, poučí. Společně s festivalem bude vaše společnost viditelná po celém městě!

Získejte statut společensky odpovědné společnosti. Festival je neziskový. Partnerstvím přímo podpoříte kulturu v Čechách a připíšete si body k dobru.

Staňte se součástí festivalu. Děláme z ulic Plzně živý prostor. Vdechněte festivalu duši společně s námi! Prvky vašeho vizuálu se stanou součástí Plzně a programu.

Facebook: https://www.faceook.com/PilsenBuskingFest/ Instagram: https://www.instagram.com/pilsenbuskingfest/
WWW: https://buskingfest.cz

Pokud máte zájem náš festival podpořit, neváhejte nás kontaktovat přes email info@buskingfest.cz nebo volejte na telefon 731830456. Jsme lidé otevření a přístupní různým nápadům a netradiční spolupráci.

Na spolupráci se těší festivalový tým CONEXIS z. s.

Výzva pro partnery – komerční sektor

Líbí se Vám náš festival? Chtěli byste se stát jeho partnery a měli zájem jej podpořit sponzorským darem či společně vymyslet kreativní propagaci Vaší značky? Napište nám na email: info@buskingfest.cz nebo volejte na telefon 731830456 pro více informací a věříme, že se domluvíme. Chceme podporovat umění různých druhů a tedy i umění něco hezkého a užitečného vytvořit. Máte firmu, která vyrábí zajímavé a originální výrobky? Nebo nabízí neotřelé a inovativní služby, o kterých by se mělo dozvědět více lidí? A chtěli byste dostat prostor pro vlastní prezentaci v rámci našeho festivalu?

 Výzva pro partnery – neziskový sektor

Chceme, aby náš festival nebyl „jen“ pestrá přehlídka různých uměleckých žánrů a směrů, ale aby dal prostor i pro prezentaci podle nás důležitých a svým charakterem vesměs neziskovým projektům, organizacím a spolkům. Pokud budeme souznít s vašemi myšlenkami a aktivitami, dostanete prostor v rámci našeho festivalu na jejich prezentaci. Podporujeme především ekologicky, udržitelně, sociálně citlivě smýšlející neziskovky a projekty zaměřené na vzdělávání.

Vytvoříme vám program večírku, akce, městských slavností či festivalu na míru!

Máme zkušenosti s vytvářením dramaturgie a programu přímo na míru konkrétního večírku, akce, městských slavností či festivalů. Pokud chcete nejenom zajímavé pouliční umělce, ale i kapely, komedianty, cirkusáky, akrobaty napište nám na info@buskingfest.cz nebo volejte na telefon 731830456 a my vám sestavíme program. Umíme si poradit s různě velkými rozpočty a díky množství kontaktů a vazeb nám nedělá problém se přizpůsobit vašim podmínkám a přáním.

Program jsme například vytvořili pro T-Mobile vánoční večírek, ZF Engineering vánoční večírek, Nákupní centrum Olympia, Festival Živá Ulice, různé městské akce v Plzni a další. Neváhejte nám napsat, věříme že se domluvíme a rozhodně to bude stát za to!

Ukázka z vánočního večírku pro ZF Engineering: