Ke kvalitnímu pouličnímu umění vám opět přinášíme i kvalitní street food! Hlavní festivalová zóna U Branky bude i takovým malým food pointem. A vezmeme to pěkně letem světem! 🍴🌍

Makaróny se sýrem 🍝🧀, street food typický pro východní pobřeží 🇺🇸 přiveze Mek a Číz food truck, těš se na krémovou omáčku s táhnoucím se sýrem, obaleným na těstovině, spolu třeba s trhanými žebry pečenými v BBQ omáčce.

Hned vedle zaparkuje food truck BIG Fries – belgické hranolky ze syrových brambor 🇧🇪🍟 na hovězím loji s domácími dipy, ale také 🇨🇦 kanadský poutine je jejich sortimentem.

Omusubi Bar nabídne japonské 🇯🇵 zdravé rychlé občerstvení. 🍣 Onigiri (neboli omusubi) je rýže zformovaná obvykle do tvaru trojúhelníka, zabalená do listu mořské řasy nori a naplněná různými náplněmi jako je kimči, avokádo nebo tuňák.

O street bar se postará Inspiral crew! 🥃🍺Na čepu bude pivo z Plzně i z Chříče a chybět nebudou Gin is Love s drinky z kvalitních ginů a chutných toniků. 🍸🍹

A pro kávu ☕ a sladkou tečku, nebo spíš rovnou sladkou kouli, si bude možné zajít do GULE FOOD TRUCKu, což je zároveň sociální podnik, kde vám osoby se zdravotním postižením připraví minikoblížky 🍩 na mnoho způsobů a příchutí.