Zatím jsou potvrzeny tyto zóny festivalu, o dalších jednáme a budou postupně přibývat. Vše se dozvíte v dalších aktualitách.

U Branky

Hlavní zóna festivalu se bude pyšnit velkým pódiem, kde každý den vyvrcholí program přehlídkou těch nejlepších umělců a skupin z festivalu. Dále se zde a v okolí Branky připravte na pivní stany, bary, stánky s občerstvením a po 22 hodině na taneční afterparty!

Muzeum

Druhá hlavní zóna celého festivalu bude v letošním roce U Muzea a návštěvníci se zde mohou těšit na pestrou přehlídku všech druhů umění od hudby, přes tanec po akrobacii, circus a fireshow. Každý den od 12:00 – 22:00.

Smetanovy, Kopeckého a Šafaříkovy Sady

V prostoru mezi zónami U Branky, Proluka a Muzeum vyrostou Kreativní zóny a Výstavy. Těšte se například na oblíbenou Živou velrybu, malování na obličej, keramickou dílnu a několik výstav fotografií.

Ulice Smetanova, Riegrova a Bezručova

V těchto ulicích proběhne stěžejní část programu od 12:00 do 22:00. 

Smetanovy Sady, Kopeckého Sady, Šafaříkovy Sady, Křižíkovy Sady, Mlýnská strouha

Díky změně vyhlášky o kterou jsme se významně zasadili se z těchto parků stali celoroční buskerské zóny a během festivalu zde naprosto náhodně vystoupí řada umělců, tak jak jim to zrovna bude vyhovovat!