Už to skoro vypadalo, že budeme muset poprvé v historii jeden ročník vynechat, ale nakonec se na nás, jako na jeden z mála, usmálo štěstí a máme za to, že se na 98% vše vyvedlo, jak jsme chtěli a na zbylých 2% budeme makat od pozítří celý rok! (např. aby jsme měli aspoň 300 použitelných sluchátek na silent párty)

Děkujeme moc všem muzikantům, artistům a umělcům, kteří vás i nás celý festival bavili, kouzlili úsměvy, roztančili nohy a taky vás „donutily“ jejich výkony ocenit příspěvkem do klobouku ?

Moc děkujeme všem návštěvníkům, kteří podpořili buskery nejenom potleskem, ale i spravedlivou (ideálně papírovou) odměnou a přispěli tak k tomu, že můžeme s tímto konceptem pokračovat a nemusíme nikde stavět ploty a vybírat vstupné ? Díky vám hlavně za to, že jste skutečně přišli a podpořili tak kulturní scénu jako celek v časech, kdy to nejvíce potřebuje! ? Bylo vás skutečně hodně a ulice skutečně ožili (ale samozřejmě vždy maximálně 999 na jedné zóně)

Moc děkujeme všem dobrovolníkům jak na zónách, v infostánku, v zázemí a na dalších potřebných místech, kteří investovali svůj čas a často i nervovou soustavu do práce na našem festu – odvedli ste jí na výbornou a doufáme, že jste si to i trochu užili ?

Děkujeme moc i všem partnerům a institucím, kteří nám letos primárně ve formě grantů pomohli k tomu, aby náš fest vypadal, hrál a svítil jak on sám potřebuje! Díky Plzeňskému Prazdroji a jeho programu Prazdroj lidem, Městu Plzeň, Plzeňskému kraji, MO3 a MO1. Díky Alfatisku, Proseo Media, Image Pro, Místním Borcům, Víkendu otevřených ateliérů, Plzeňským kapelám a Evropě 2!

Moc děkujeme i našim úžasným zvukařům, technikům a bedňákům bez kterých by program nešlapal jak má a hlavně. Hlavně byste si nemohli vystoupení užít naplno, tak jak je potřeba ?Děkujeme moc i naší občerstvovací sekci, že výborného jídla bylo dost, na pivo i další dobroty se (kromě pár vyjímek) nemuselo čekat dlouho a užili jste si to společně s námi)

Lidé milí, pokud máte nějaké hezké fotky, či videa posílejte nám je prosím ideálně s odkazem na úschovnu na email info@buskingfest.cz či přes fb a my pak ty nejlepší vybereme a nasdílíme je tu;-)Ještě jednou moc děkujeme, hlavně těm, kteří se nevešli do těch pár odstavců výše a doufáme, že se zase za rok sejdeme na 8. ročníku našeho festivalu Pilsen Busking Fest 2021! ?

Váš tým PBF 2020 složený z několika organizátorů a dobrovolníků?

¬¬¬¬¬¬¬

Thank you very very very much to all artists who participated on our sometimes crazy, not easy to earn money, but hopefully very funny festival! You made awesome shows, collaborations and mainly bring your inspirating souls to the Pilsen, which really improve our festival vibes and had big impact on audience and also us, organizators. Thank you that you can come here and without big salaries, 5* hotels, bottles of whiskey in backstage made us dancing, smiling and sharing one place like we all are equal. So, Thank you again guys! ❤️