V rámci letošního festivalu se opět můžete těšit nejen na potěchu oka, ucha a duše ale na své si přijdou i chuťové pohárky! karavana foodtrucků zaparkuje v centrální části náměstí mezi zónami Chrtice a Velbloud. A kdo že to letos přijede?

Opět se k nám vrací Petra s Honzou a jejich truck s belgickými hranolky BIG Fries. A nejen hrance, ale i luxusní kanadské poutine s trhaným vepřovým zalitým domácím vývarem, trocha jalapenos a koncert na talíři může začít.

A co bychom to byli za festival pokud bychom hranolky nedoplnili domácí bulkou s pořádným kusem masa a zeleniny. Další rok s námi stráví i Romana a Kuba a JJ Gril Bill. Takhle sympatická dvojce z jihu Čech přijede se svým truckem předvést svoje vynikající burgery a hot dogy, kvalitní čerstvé maso, domácí houska, úsměv obsluhy vždy zaručen a spokojené bříško jakbysmet.

Mek a Číz to je jemná krémová omáčka s táhnoucím se sýrem, obaleným na těstovině, spolu s trhanými žebry pomalu pečenými ve vlastní omáčce, posypané křupavou smaženou cibulkou, to prostě chceš! Letošní novinka a s ní sympaťák Vašek, který vám předvede jak se tahle paráda z východního pobřeží USA připravuje a hlavně jak chutná.

Libo-li tacos, sendvič, nebo quesadillu? Co si na nás ale tentokrát Mácova kára připraví? Uzené vepřové, cibulová marmeláda máslový sýr, okurky, fíková hořčice, BBQ omáčka a kefírová bageta a Kubánský sendvič je na světě.

A konečně v neposlední řadě musí být i něco sladkého. Po několika letech se k nám vrací takhle usměvavá parta co na to prostě „má gule“. Radost na dálku a vynikající tvarohové mini koblížky sypané a snad vší co si umíš představit, stačí si jen vybrat. Holky a kluci z Gule food truck svoje řemeslo dokonale ovládají perfektně a vědí jak uspokojit i ty nejnáročnější jazýčky.