Poslední warm-up párty před Pilsen Busking Festem proběhne poprvé u Muzea, kde bude i jedna ze zón festivalu a po 22 hodině se přesune do Anděl Music baru na koncert kanadského písničkáře Paper Beat Scissors! Ten se zde ukáže s celou kapelou a už teď víme, že to bude nezapomenutelný zážitek. U Muzea se před tím postupně vystřídají DJ Django, Frajara*Putika, Žongléros, Greta a ještě jedno překvapení. Začínáme klasicky v 16:00 a těšíme se na vás 😉

Důležité info / „vstupné“:
Umělci vystupující U Muzea nejsou nijak předem placení, tudíž => Hažte umělcům do klobouku, či do čehokoliv připomínající lapač peněz, kolik uznáte za vhodné 😉

Do Anděla vstupné samozřejmě bude, ale i když se jedná o kapelu z Kanady, tak pouze za symbolických 100,-
Lupeny si můžeš koupit už nyní v předprodeji zde:
https://goout.net/en/tickets/paper-beat-scissors/uqxe/
(fb událost pouze na tento koncert vytvoříme během následujících dní;)

Program: Brzy zveřejníme!
Kdy: 26.9.2019
Kde: U Muzea, Kopeckého Sady, Plzeň + Anděl Music Bar, Bezručova 5

FRAJARA*PUTIKA

ska / reaggae/ balkán

https://bandzone.cz/frajaraputika

Kapela svůj hudební žánr vyvíjela od raného ska a reggae, přes blues a swing kapela později dorostla i do balkánských písní, které vlastně od začátku chtěla hrát. Přesto říci, jaký je žánr kapely Frajara*Putika, není jednoduché. Podle nich hrají hlavně hudbu, která je baví.

PAPER BEAT SCISSORS (Kanada)

Indie / folk / singer-songwriter

https://paperbeatscissors.bandcamp.com/

Tim Crabtree je kanadský indie/folk písničkář vystupující pod názvem Paper Beat Scissors a na koncert v plzeňském Andělu přiveze exkluzivně celou kapelu ve složení kytara, basa, housle a bicí! Tim se nechává inspirovat zejména čtveřicí Sun Kil Moon, Radiohead, The Notwist a Sigur Ros.

ŽONGLÉROS – ELECTRICK

Hoop dance / vystoupení

https://www.zongleros.cz

Hooping. Moderní elektrizující tanec s obručemi plný optických klamů a propracované choreografie v podání členek novocirkusové skupiny Žongléros! Po vystoupení proběhne i hodinový workshop na který jste všichni zváni!
Hooping nebo také hoop dance, je zábavný pohyb s obručí (hula hoop). Pomáhá lepšímu krevnímu oběhu a posílení svalů celé páteře a středu těla. Je určen pro všechny, kteří si chtějí dopřát zábavný taneční pohyb do hudby, okořeněný manipulací s obručí. V kurzu se rozvíjí psychomotorika celého těla a celková koordinace pohybu. Během prvních hodin se nacvičují základní triky s obručí, které se poté spojují do komplexních vazeb a choreografií. Hooping je zábavná aerobní aktivita s hudbou spojující benefity tance a fyzického tréninku.

Přihlašte se na kurz dospělých https://www.zongleros.cz/kurz/hooping/ nebo dětí 10-15 let https://www.zongleros.cz/kurz/hooping-deti/ a určitě nebudete litovat

GRETA

folk / pop

https://bandzone.cz/greta

Pod názvem Greta se ukrývá písničkářka Mel Golianová, která přináší své autorské písně o lásce, radosti a přátelství, napříč žánry a styly, které se jí zamlouvají a zamlouvaly. Na Busking party vystouepí s celou kapelou, jou jou jou!

STUDIO AJAR aka Dj LONGSTOCKING / dj set

dub / reggae / hip hop

Celou busking párty rozjede Studio Ajar aka Dj Longstocking a jeho set!

+ překvapení!

Tento projekt byl podpořen z Grantového programu Plzeňského Prazdroje