X

Salsa tančírna & workshop

  • 2.5.2017
  • By Pilsen Busking Fest
  • Komentáře nejsou povoleny
  • in ,

_MG_1977

Kubánská salsa - workshop a tančírna

Tanec v Plzni je taneční škola, která se zaměřuje na kubánskou salsu, dominikánskou bachatu, brazilský zouk, kizombu a společenské tance. Pořádají pravidelné kurzy, tančírny, víkendové wokshopy či festival La Primavera. Snaží se o to, aby byl tanec pro lidi zábavou a relaxací, místem, kde si mohou odpočinout, seznámit se s novými lidmi a naučit se dle svého tempa tance, které si pak užijí ve společnosti.

Během Busking festu se můžete těšit na vystoupení salsy v podání Tance v Plzni, show je nazvaná Gata loca, což v předkladu znamená bláznivá kočička, workshop salsy pro začátečníky a tančírnu.

Kubánská salsa - Temperamentního tance, který se zrodil na Kubě a ve kterém se využívá složité proplétání rukou a otoček. Kouzlo tohoto tance je v jeho neformálnosti a možnosti tančit s kýmkoliv bez složitých naučených sestav. Pokud umíte chodit, tak blahopřejeme - umíte základní krok salsy. Workshop bude určen pro začátečníky, naučíte se základní kroky a lehkou otočku, abyste si pak mohli zatančit na tančírně.

Pořádá https://www.tanecvplzni.cz/

Kdy: čtvrtek 4.10. od 16.30h - 18h
Vstup: dobrovolný