X
  • v518
  • james

Pilsen Hip Hop Fest 5

  • 19.8.2016
  • By Pilsen Busking Fest
  • Komentáře nejsou povoleny
  • in

v518

james

30.9. 20:30

Buena Vista, Plzeň

Oficiální afterparty Pilsen Busking festu 2016

fb event: https://www.facebook.com/events/848891708577381/

♬ První plzeňský indoor hiphop festival oslaví páté narozeniny!!! ♬
Těšte se na CZ/SK rappery, nejlepší street dance a mejdan až do rána!

LIVE VYSTOUPÍ:

❥ PSH
❥ VLADIMÍR 518
❥ ORION
❥ ZVERINA
❥ JAMES COLE
❥ MANIAK
❥ DJ MIKE T
❥ DJ POETA

!!! VSTUPENKY !!!

PŘEDPRODEJ NA VŠECH POBOČKÁCH TICKETSTREAM.CZ

VSTUP: 200,- (na ticketstreamu plus poplatky)
VIP VSTUP: 350,- (welcome shot, vlastní balkon a bar, focení s umělci)

PSH jsou legendární crew, kterou nemusíme představovat. Na scéně jsou tisíc let a pro český rap udělali víc než kdokoliv jiný. I když poslední album vyšlo v roce 2010, pořád vyprodávají sály a ničí festivaly. V poslední době na sebe upozornili striktní politickou peckou Fuck Off.

VLADIMÍR 518 je záruka nejlepší show. Můžete ho vidět potřetí v měsíci a stejně budete mít husinu. Těšte se na jeho sólo věci, PSH věci, hostovačky a dost možná dojde i na nějakou ochutnávku z nových projektů. Momentálně chystá nové sólo album a společnou desku s Hugo Toxxxem.

ORION je "nejstarší český rapper", přesto spolupracuje i s mladší generací a můžete ho slyšet na tracích od Smacka, Logica nebo Refewa. Uslyšíme samozřejmě jeho klasiky i hity od PSH.

ZVERINA má pověst divocha na pódiu i na baru. Jeho živá show je energická, vtipná a totální zážitek. Kdo neviděl Zverkyho live, měl by to napravit, protože jeho show se nezapomíná.

JAMES COLE je pro mnohé nejlepší český rapper. Nebojí se experimentovat, nebojí se úletů, ale jedno je jisté - živě je to uragán energie, šílenství a perfektního rapu.

MANIAK je momentálně nejmladší člen labelu Biggboss. Drtí kluby a festivaly napříč česko-slovenskem a jeho živé show začínají být vyhlášené. Právem.

DJ MIKE T je producent PSH, ale spolupracuje se všemi, co za to v česko-slovensku stojí. Dlouhá léta patřil k technicky nejlepším DJs u nás, má na svém kontě mezinárodní úspěchy a nemá problém zničit jakýkoliv parket.

DJ POETA hraje teprve pět let, ale velice rychle se z něj stal jeden z nejbookovanějších party DJs u nás. Je rezidentem pražských Žlutých lázní a klubu Fancy Lounge.

Taneční program, lístky a další podrobnosti uveřejníme brzy, sledujte stránku https://www.facebook.com/buenahiphop/ ☑