X

ART

art03art05

ART=je zkratka pro analogový syntetizér v Reálném čase, anglicky analog real time synthesizer.

Je to aplikace, která simuluje analogový syntetizér pod KDE. Klíčovou komponentou aRts je zvukový server, který smíchává dohromady. zvukové proudy (v reálném čase).

Papírová socha z dílny BEZMEZER, o.p.s./3D papier TH a papier mache s názvem Velký ÁRT.

http://bezmezer.weebly.com/

Význam slova ÁRT má symbolicky inspirovat k jakémukoli druhu tvorby . Význam slova ART znamená impuls v nekonečném prostoru všech možností.

Předchází formě (hmotě) - výsledku, kterou můžeme definovat jako zdeformovaný prostor informací. Chystá se do Plzně přijet podpořit busking fest.

Socha bude dokončena a bude umístěna v areálu festivalu, kde budou moci štědří návštěvníci přispět na materiál do klobouku, vyfotit se s ARTem - zvýší tím kreativní vibraci impulsu v nekonečném prostoru všech možností jehož stanou od toho momentu vědomou součástí.

Během procesu může nastat fáze osobní transformace dárce, kdy mohou vyplavat na povrch vlastní skryté motivace. Mohou se objevit různé emoční stavy,. Pokud bude potřebovat osvětlit a porozumět těmto nevědomým procesům ve svém nitru, bude si moci nechat na místě vyložit tarotové karty. Ti nejodvážnější si mohou nechat autorkou ARTa též nakreslit vlastní portrét.

Kteří nemají problém se ztrátou své vlastní duše.