X
  • 26.8.2017
  • By Pilsen Busking Fest
  • Komentáře nejsou povoleny
  • in Nezařazené

Buskujeme na Hit Hitu!

Plzeň se ve dnech 20. až 23. září na čtyři dny promění ve světovou metropoli a skutečně ožije díky největšímu festivalu pouličního umění v Česku. Pilsen Busking Fest 2017 se v plzeňských ulicích objeví již po čtvrté a opět se na něj sjedou muzikanti, tanečníci, divadelníci nebo performeři z celého světa, aby si svým vystoupením získali přízeň publika, které je může bezprostředně ocenit vhozením peněz do klobouku.

BUSKING_t-shirt_modra

Organizátoři finišují letošní program, ale nechávají si pár volných míst pro hvězdy české hudební scény. V současné době jednáme s pár skutečně zvučnými jmény české scény, ale zatím nám v jejich potvrzení brání omezený rozpočet. Vyrážíme tedy do virtuálních ulic českého internetu s fiktivním Hit Hit kloboukem! V kampani se plně odhalíme a doufáme, že nás nejenom plzeňáci ocení a podpoří náš projekt, který loni ukázal neuvěřitelný zájem veřejnosti a tím i velký potenciál pro letošek,“, říká Jan Šinko, programový ředitel festivalu a dodává s úsměvem: Prosím tedy nejen lidi z Plzně a okolí o pomoc, vždyť i HitHit je něco jako sbírání peněz do klobouku a my jako festival jsme vlastně jeden velký busker.“

taska_busking3

Festival nabízí kromě unikátních zážitků i spousty zajímavých odměn. Od pivovaru Raven je to DeLuxe prohlídka pivovaru nebo možnost stát se na jeden den samotným sládkem. Dále si podporovatelé budou moci vybrat odznáček, tašku přes rameno, stylovou kšiltovku nebo tričko s novým či loňským motivem festivalu. Podpořit letošní ročník festivalu pouličního umění Pilsen Busing Fest a vybrat si z dalších neméně zajímavých odměn je možné zde:

https://www.hithit.com/cs/project/3927/pilsen-busking-fest-2017-umelci-na-ulici

„Z programu se mohou kromě již zveřejněných umělců, divadel, komediantů a dalších diváci těšit například na Puto Production, což je jihoamerické bubenické duo, které míchá různé žánry od samby po drum ‘n’ bass. . Z tanečních vystoupení nesmíme zapomenout na to, že se poprvé na Pilsen Busking Festu uskuteční Salsa tančírna, takže důvodů k tomu se po práci protáhnout či partnera z gauče vytáhnout bude skutečně mnoho. Neméně zajímavá je i další novinka beatbox battle, který naváže na street dance battle z minulých let a opepří už tak široký záběr festivalu. Perličkou v programu pak bude vystoupení Dominika Feriho, který se představí jak přes den za pianem na ulici, tak především na večerní afterparty jako DJ v duu FalaFellas,“ přibližuje program festivalu Šinko.

BUSKING_placky